Dokumente bereit zum Download - hier klicken!

Przyłącza domowe

Zadaniem tego zakresu zastosowania jest stworzenie bezpiecznego i niezawodnego połączenia pomiędzy miejską siecią zasilającą a gospodarstwami domowymi i firmami.

W tym obszarze armatura musi spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania dla wody pitnej oraz wszystkie międzynarodowe normy obowiązujące w tym zakresie, a także posiadać odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty.

Jednocześnie istotną sprawą jest efektywność wykorzystania gospodarczego, rozumiana jako przeznaczenie armatury na szeroki zakres rozmiarów i materiałów rurociągów, dowolną sytuację montażową, jak i z możliwością montażu z urządzeniami i armaturą różnych producentów, a więc o znormalizowanych przyłączach.

ERHARD ma zawsze dostępne odpowiednie rozwiązania, oferując szeroki wachlarz różnych produktów dla wielu przyłączy domowych

Ponadto wyroby te muszą właściwie spełniać swoją funkcję nawet przez dziesiątki lat i to w glebie lub wilgotnych pomieszczeniach piwnicznych. Gwarantuje to wykonanie przyłączy domowych z najwyższej jakości materiałów, odpowiednie ich zabezpieczenie antykorozyjne jak i wytrzymała konstrukcja.

ERHARD Polska sp. z o.o.

ul. Plebiscytowa 3
41-600 Świętochłowice

 

Telefon: +48 32 770 50 00
Fax: +48 32 770 47 73
E-mail: info@remove-this.erhard-polska.pl