Dokumente bereit zum Download - hier klicken!

O nas

ERHARD Polska sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem armatury, łączników i kształtek do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i przemysłowych. Oferujemy doradztwo techniczne oraz kompleksowe dostawy ww. asortymentu
na potrzeby inwestycyjne, eksploatacyjne i remontowe. Firma ERHARD Polska Sp. z o.o. jest również przedstawicielem na rynek polski firmy DUKTUS produkującej system ciśnieniowych rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, p.poż., naśnieżania oraz przemysłowej wody czystej i surowej.

ERHARD Polska certyfikowana jest w systemie ISO 9001:2015. Od 1995 roku Firma jest członkiem Izby Godpodarczej Wodociągi Polskie.

Firma posiada własne hale magazynowe i produkcyjne na własnym terenie o powierzchni 10.000 m2. Posiadane zaplecze pozwala na minimalizowanie terminów dostaw oraz prowadzenie własnej produkcji.

Armatura produkowana przez ERHARD Polska Sp. z o.o. pokrywana jest antykorozyjnie zgodnie z wytycznymi Stowarzyszenia Ochrony Antykorozyjnej (GSK) i oznaczona jest znakiem jakości RAL.

 

ERHARD Polska sp. z o.o.

ul. Plebiscytowa 3
41-600 Świętochłowice

 

Telefon: +48 32 770 50 00
Fax: +48 32 770 47 73
E-mail: info@remove-this.erhard-polska.pl